HOME
Genres
POP
ROCK
RAP
SEE ALL
ENG / РУС
ENGLISH
РУССКИЙ
TOP
Artists
Top 100 Songs
Genre:
Slovenian
Nemir
Demeter
Luma
Mrfy
Vlado Kreslin
Zala Kralj & Gašper Šantl
Maja Keuc
Klemen Slakonja
Tinkara Kovač
PEEP
Melodrom
Claudya
Anja Kotar
Eva Boto
Electrix
Omar Naber
Lačni Franz
Viperstone
Jet Black Diamonds
Amaya
Zoran Predin
Atomik Harmonik
freekind.
Nina Pušlar
Lina Kuduzović
Alya
Šank Rock
Saša Lendero
Neisha
Nuša Derenda
ANSAMBEL BRATOV AVSENIK
Mia Gucek
Modrijani
Orlek
Žan Serčič
Batista Cadillac
Quartissimo
noair
Ana Pupedan
Tide
Moveknowledgement
Hannah Mancini
Andrej Šifrer
Slovenian Radio Symphony Orchestra
BePop
Mrigo & Ghet
Liamere
Nipke
Društvo mrtvih pesnikov
Ansambel Lojzeta Slaka
Gušti
Kosta
Bele vrane
Tekochee Kru
Leopold I.
Leeloojamais
Challe Salle
Olivija
Gaja Prestor
Rudi Bučar
Jon Vitezič
Nika Zorjan
Manouche
skater
Karmen Stavec
Murat & Jose
pigs parlament
FED HORSES
JARDIER
Faraoni
Hamo & Tribute 2 love
Don Mentony Band
КУКЛА
mrigo
Alenka Godec
Slavko Avsenik
Zvita feltna
Partizanski pevski zbor
Elevators
Čao Portorož
Lina Kuduzovic
Marjana Deržaj
Nina Bulatovix
Hauptman
Kantor
Brendi
Astrid in Avantgarden
Teo Collori
Trash Candy
Manul
Tanja Žagar
Nina Donelli
Fehtarji
Sokoli
Slovenian Radio Symphony Orchestra & Anton Nanut
Real Life Version
Elda Viler
Skuter
Kocka
Billy's Private Parking
Hei'An
NAVIHANKE
Domen Kumer
Eyeceeou
Lojze Slak
AKA Neomi
Ansambel Stil
Alfi Nipič
Lado Leskovar
Jadranka Juras
Brigita Šuler
Blaž
Velebor
Mary Rose
Neomi
Proper
Lamai
Noč
Helena Blagne
Bilbi
Clea & Kim
Incurabili
Dejan Vunjak
Murat & Jose Band
Timo Chinala
Anja Rupel
Petar Ugrin
Ditka Haberl
Polkaholiki
Platin
Kameleoni
MIRAN RUDAN
Strelnikoff
Leteči potepuhi
Slavic Affairs
Jani Kovačič
Janko Ropret
Marko Churnchetz
Prizma
Lara Baruca
Lara-B
Monowi Twins
Raay
Ansambel Smeh
Ana Soklic
ansambel franca miheliča
Sexplosion
Ula Ložar
Severa Gjurin
Eva Černe
Ghet
Anika Horvat
Flirrt
Angee
Miss Bee
Ledeni
Eva Sršen
lepi dasa
Nessy
Stekli Psi
Mladi levi
Hiša
Klara Jazbec
Polona Kasal
Katja Šulc
Wasserdicht
Quatebriga
GUAPO GANG
Foxy Teens
Werefox
Nina Osenar
Zana Povse
central problem
Siti Hlapci
Gu-Gu
SDW
Gušti & Polona
DANDROUGH
MLADI DOLENJCI
Marta Zore
Tomaž Domicelj
ĐOKO
Siddharta & Dan D
Bumerang
WARREGO VALLES
Vollmaier
Tosca Beat
Jimmy Barka Experience
Avia Band
Ditka
Axel Wekow
Torul W
Zala Kralj & Gasper Santl
Mordenom
Billysi
Karmakoma
Fantje z vseh vetrov
Tone Janša Quartet
Megi
Andrej Baša
Paragoria
Broken Lock
Sfiltrom
srce
Moonlight Sky
sintetika
Malidah
Dance Mamblita
Andraž Hribar
The One You Love
G.U.B.
Kvatropirci
Sanja Grohar
4 Play
Steffy
Eskobars
PONOS
Murari
Poskočni muzikanti
Samantha Maya
Vruja
Jonatan Haller
Šesti Metek
Recession
BARNI BAND
Same Babe
Big Band RTV Slovenija
ansambel spev
Marjanov Čudni zajec
Fredy Miler
Maja Slatinsek
Simon Vadnjal
Bakan
Manca Izmajlova
Fredi Miler
Die runden Oberkrainer
Fake Orchestra
Simona Weiss
Gadi
Ego Malfunction
Nina Strnad
Beitthron
Ansambel Žlindra
Tanja Zagar
Tinkara Kovac
Monika Pučelj
Once was never
Ansambel Toneta Rusa
Deber
Carpe Diem & Vlado Kreslin
Radio Slovenia International
Manca Berlec
...a je to!
Žana
Balladero
Z-Entropa
Počeni škafi
Ruins Matador
Germinal
RecycleMan
Klarity
Najoua
Xequtifz
Tretji kanu
Rok Kosmač
Ansambel Akordi
Carmen manet
Jacob Handl
Fierine
Parvani Violet
Prah
Pasji Kartel
Boštjan Narat
ANSAMBEL MIHE DOVŽANA
Primorski Fantje
HERVARDI
Isaac Posch
ŽPZ Kombinat
Deseti Brat
Petra Ceglar
Nevember1
El Sam & Dave Droid
Slovenian Philharmonic Orchestra
Stanko Premrl
Martin Perovic
Šalamun
Marij Kogoj
Dreihunderttausend Verschiedene Krawalle
Stone Orange
anja baš
Tenacious Zhgantsi
Gašper Rifelj
Samuel Lucas
Katrinas
Dan D feat. Siddharta
Mladi Gamsi
David in ukradeno pero
Otroci
Mistermarsh
Spelca
Demetra Malalan
April Mine
Zašenki
Meduzalem
Jazz Station
Mef in narodnoosvobodilni bend
Matej Krajnc
Ylenia Zobec
Kombinat Ženski Pevski Zbor
Vlado Kreslin, Mali bogovi in Beltinska banda
Masharik
Ansambel Roka Žlindre
Nusa Derenda
Vesele Štajerke
Nuška Drašček
Marmoris
Alya in Rudi
Aleksander Novak
Vesna Rivas
boring couple
Joko ono
Slavko Ivančić
Torul
Mia Guček
Primož Ramovš
Panic Overdose
Eva Cerne
JaraRaja
SEBASTJAN
Oddelek 8
Vikend Panksi
Darwa
drhall
Rožmarinke
Mojmir Sepe
De Liri
Skyline Arcade
Stranci
HANGAR 55
Melanholiki
Kukushai
Od Franclna Možgani
AlmostRage
Majlo 27
Aleš Hadalin
Lidija Kodric
Petra Slapar
Jana Sustersic
Ansambel Vikend
Dramatic Climax / Pujski Sreče
Žana povše
Gregor Ravnik
Sergeja
Tonč Feinig
Andi Koglot
Bor Gostiša
Stane Vidmar
Julija Kramar
Dinozaver
Skupina Langa in Manca
Sounds of Slovenia
ANSAMBEL BRANETA KLAVŽARJA
Plueg
Nika in Eva Prusnik
Biserka Spevec
Janez Matičič
UnderConstruction
jernej dermota
Yan Baray
Maja Slatinšek
Rudolfovo
Napravi mi dete
Eva Hren & Sladcore
dej Š'en litro
Drägönflÿc Ävënüë
Saša Lešnjek
Janez Krstnik Dolar
Mitja V.S. With Enzo Fabiani Quartet
Gianni Rijavec
TILEN LOTRIČ
Košir Rap Team
RAANE
David Grom
nina puslar
Špelca
SupaGrozny
makeup2
BAS IN GLAS
Ansambel Vihar
Hauskapelle Avsenik
Kevin Koradin
Nushy
C.Z.D.
Diona Dimm Team
Vita Mavric
Edenon
Vita Mavrič & Kvartet Akord
Leon Matek
Dabl F
sabalmoza
Správny Smer
DJ Shark & Fotr
Inner Echoes
Maitreya Bland
Valter brani Sarajevo
Lutman
Kurja koža
Irena Vrčkovnik
In&out
Veryused Artists
Prleška Micika In Ansambel J. Krežeta
Kvartet 7 Plus
Salamandra Salamandra
Albatrosi
Skupina Langa
Nexys
Засцярог
Ansambel Naveza
Vasko Atanasovski & Mljask
Sibila
Slovenski zvoki
Aleksandra Ilijevski
Nastja Gabor
Happy Ol’ McWeasel
halgato band
Junema
Plexus Solaris
Zala Smolnikar
Mojca Maljevac in Tina Omerzo Trio
Ajsav Kajrog & Neuf Meuf
Sara Petešić
MAJDA ARH
Pikapolonica
Dej še'n litro
Zabjak bend
Volk In 7. Kozliček
Matjaž Kumelj
Okttober
III.Kategorija
Saška
Mia Žnidarič & Steve Klink Trio
Antonio Tarsia
KVARTET PUŠELJC
Jaka Hliš
Damjana Golavšek
BOJANA GLATZ
Frajerke
Ragle
LANA JURČEVIĆ & LUKA BASI
Darja Svajger
Kelly Beats
Tržaški pevski zbor Pinko Tomažič
BJONDE
Ansambel Roka Zlindre
Polona Furlan
monika puèelj
Katja Fašink
Žiga Rustja
Zombie Cats & Telekinesis
Šajtrga
Wejn & The Genzis
FRANC FLERE
Aleksandra Something
Saša Zamernik
Bakan Rock Gang
Raz-Plaz
Ella Roš
-= BACKSTAGE =-
MJAV
Monika Pucelj
Alja Krušič
Zverina Band
Ex Klavna
Feliks S.
Ledeni Denile
Skupina Langa & Manca Špik
M.U.K.
Anzej Dean
Brigita Suler
Zoran Predin & the Gypsin Swing Band
Wellblot
Zebra Imago
101ka band
Hari Mata Hari & Anja Rupel
Slavko Ivančić in Ne Me Jugat
Ojdip and the Mothers
Marjana Lipovsek; Claudio Abbado: Berlin Philharmonic Orchestra, Ernst Senff Choir
Rudi Bučar en Figoni
Pavle Merkù
Andrej Ofak
Lea Sirk feat. Drill
Ansambel Krajcarji
Ansambel Bitenc
Milko Lazar / Zlatko Kaučič
Taking Over Mars
Tadeja Molan & RetroBeat
Pika Božič Kontrec
Marko Karlovčec
Kristijan Krajnčan
Iris (Slo)
Tanja Ribic
Slovenski tolkalni projekt
Mikić
D'Hamrs & Gojc
Wrong Moose
Borut Ražem
One Kick Setup
Milan Petrovič
Ansambel Biseri & Ansambel Narcis
Tinkara Kovaи
Ansambel Žargon
n0dus
Drejče
Robert Vatovec Big Band
Boris Frank
OneLike
La Douleur Exquise
Ansambel Šantej
VESELI SAVINJČANI
Canegatto
Ansambel Trubadurji
Ansambel Vžig
Gabriel Plautzius
Miki Vlahovič
Lucijan Marija Škerjanc
Matt Strasner
Ansambel Vera & Originali & Skater
Astral Pits
RENATA MOHORIČ
CHORUSI
Stereotipi & Manuela Brečko
Gorenjski Kvintet
Primoz Ramovs
Vinotoch
Ben Dolić
Zoran Peternelj
Simona Vodopivec
Zaštihana Kopulca
Zokl band
Ivomir
Pavel Mihelčič
Erik Ferfolja
BOR$ALEANO
Ansambel Nasmeh
Lucifer Band
Antioksidanti
Ula Ložar
Manca Spik
Maggot's dream
Sadzama
Ana Rotar
Korte Sexperience
Moya - Mojca Štoka
Dinamizem
Male malice
Monika Tratnik
Aleksandra Čermelj
Matija Bravničar
Larisa Sreš
Boštjan Bračič
Heavenix
Boštjan Simon
KRIMSKI LISJAKI
KoriKaver
Hišni band
Denis Vucak
psycho path
Jurij Mihevec
Ansambel Zadetek
Rock Partyzani & Rock'n'Band
Lasje
Easy-Iztok Novak
Blaž Arnič
Happy Ol`McWeasel
SLOVENSKI KVINTET
Kar češ brass bend
Tanja Zagar and Nikola Burovac
K'K'Dek
Tamara Goricanec
Peter Dirnbek
Sin Story
Gašper Mihelič
Ne Joči Peter
Miro Božič & Benjamin Barbarič
Taja Šviligoj
Major Beck
BOZIDAR WOLFAND WOLF
Marty Favento
Kristina Mišovič
Siddharta & Vlado Kreslin
Partizanski invalidski pevski zbor in godba Milice - dirigent Radovan Gobec
Folpi
Blaž Vidovič
Beat.Nc
Atomik Harmonik & Boštjan Konečnik
Kontinoom
No Habla
Anžej Dežan & Maja Slatinšek
Nuša Pliberšek
Podfigo
Mon'ami
Rudi Bučar in Frčafele
NATAŠA MADJAR
Julijana Gartner
onubo
Uroš Zagožen
Pornostarz
Franky Lee Blues
COSMO DAIVAT
Irena Vidic
Primož Vidovič
U.B.R
Po drugi strani
1xBand
Mihael Zanjkovič
Su-Shine
Marko Vozelj In Mojstri
Kontaminacija
Dej še'n litro & Salome
Osnovna šola Lila
Martina Švab
Klavirski Duo Dekleva
Miha Balažič
FANTJE Z VASI
Rok n' band
Brest feat. Vesna Zornik
Ljudmila Frelih
Janev
Ansambel Veter
Werner & Rebeka Dremelj
Zebra imago in Freddy
Happy-Go-Funky
Lačni Franz s prijatelji
Filip Vidušin
Elektrotrip
Govno Gonoreja
DEJAN VUNJAK & MANCA ŠPIK
Domen Gracej
Fantje izpod Lisce
Saša Lendero, Anžej Dežan, Maja Slatinšek & Miha Hercog
Črni Klobuk
Ansambel Blaža Hutevca
Cveto Šali feat. Bort Ross
Ansambel Lun'ca
all4play
Big Joco
Zasedba Kranjci
Anej Piletič
Mario Marzidovsek!
Prekmurska Godba Bakovci & Prašnati
The Programm Drivers
Fudex
Drill Feat. Cyam
Andrea Dilič
SLOVENIA - Rebeka Dremelj
Herta Sorta, Maja Petelin & Mateja Petelin
Skupina Tropik
Moja Slovenija
Original Štajerci
Moški vokalni kvintet Aeternum
Moni Tkalec
Bojan Gorisek, GEORGE CRUMB, Tatjana Ognjanovic
Skleda Smeha
Aleksander Lavrini
Hana Mačkovšek
Rok Lunaček Feat. Karmen Kaan
SKUPINA ROMPOMPOM
Ansambel Boršt
Lisjaki z Barbaro
DUO VAGINOS
Vražji muzikanti
Ansambel Upanje
S. O. S. Kvintet
Mateja Petelin, Herta Sorta & Maja Petelin
Mladi Belokranjci
WERNER IN REBEKA DREMELJ
S.O.S. Kvintet
Dolenjskih 5
Ansambel Opoj
David Horvat
Kolovrat Kamno
Mladi Upi in Ansambel Petka
Gaber Radojevič
Jernej Dirnbek
tien °
Peruns
Srečko Koporc
Gašper Mihalič
Lara - B
Prisluhnimo Tisini
Leaf - fat
LeeloJamais
Klemen Klemen feat. Vlado Kreslin
B - Nephrolith
Teo Collori
Gusti feat. Polona Kasal
Rebeka Dremelj
Joker Out
Manca Špik
Maraaya
zalagasper
Ansambel Žlindra & Kalamari
Milan Stibilj
Odpadki Civilizacije
Terra Mystica
Siddharta
Ana Soklič
Adi Smolar
Dan D
Alenka Gotar
Jan Plestenjak
N'toko
Trkaj
ALI EN
BQL
Balans
Bohem
Backstage
Happy Ol' McWeasel
AMN
Anavrin
Turbo Angels
Automassage
Krzho
Gradska
Raven death
Fregatura
SABAIUM
Burning Legion
POMARANCA
Magnifico
Zmelkoow
Tožibabe
Darja Švajger
Lea Sirk
Masayah
Scuffy Dogs
da phenomena
Natalija Verboten
ŠKM Banda
LUDOVIK MATERIAL
Klemen Klemen
Psycho-Path
The Canyon Observer
Rok Nardin
LPs
Raiven
July Jones
Mazoo
Koala Voice
Zablujena Generacija
Ljubljana Symphony Orchestra
Kokosy
Anže Rozman
Zaklonišče Prepeva
Neca Falk
YGT
No Limits
Katalena
Fetus
Gutti
Peter Lovšin
Bazar
Pepel in kri
Stino
Čedahuči
it's everyone else
Majda Sepe
Ines Erbus
Brina
Kaja Draksler Octet
Berlinski Zid
III. Kategorija
Random Logic
Rok'n'Band
5. Element
The Mor(R)ons
Bowrain
Roy de Roy
Camerata Labacensis
The Stroj
Epidemija
Stojan Knežević
Astrid-
Gal in Galeristi
NONmusic
Vili Resnik
Stres D.A.
Žoambo Žoet Workestrao
Skupina Gadi
3 Bote
David Amaro
D'Kwaschen Retashy
Infidia
Das Original Oberkrainer Sextett
Rregula & Dementia & Smooth
Pudding Fields
Gušti in Polona
6Pack Cukur
Kladivo Konj In Voda
Slovenska Gruda
Janez Škof in Dane Zajc
Era of Hate
Center Za Dehumanizacijo
Dusk Delight
Nula Kelvina
Ansambel Roka Žlindre & Kalamari
SIRUP ZA IZKAŠLJEVANJE
Data Processed Corrupted
RAGGALUTION
Kraftbach
S.L.O.D.
Sončna pot
SHANTI NILAYA
Revolute
Platana
Brina & String.si
Stres Državnega Aparata
Chorchyp
Shock Rocket
Bekko
EasyWalkers
Idiogen
Turritopsis nutricula
Terrorfront
Prazne Flaše
Karamela
Rock Shock
Martina Šraj
Toxine
Kastrator
Rudi Bučar in Istrabend
GEDORE
StillOut
To Hate
Funkyholic
Jože Privšek
Kačji Pastirji
aynee
Kim Begovič
Pyroxene
Nejo Majdich
The Ghen
Žižolath
Noom8
Flame of Resistance
Rudi Bučar & Elevators
Nabiska
Proiekt Massage
nevem nevem
Arkanor
UdoKier
Tadej Majhenič
Siddanda
Sensation ogn
Inexistenz
Vinternatt
Naio Ssaion
Slon in Sadež
Perpetuum Jazzile
Big Foot Mama
Merzdow Shek
NeuroWulf
Širom
SRD
Mito
Teleport
The Drinkers
Dreamwalk
Kvlt
Torka
Iztok Mlakar
Bleeding Fist
Veldes
U.B.R.
Patetico
Zbogom, Ajda
Terra Folk
Happy Ol'McWeasel
Aperion
Senidah
Alee
Momento
92
Jutro
2B
Manuella
čuki
Emkej
Anabel
Alo!stari
Martina
Werner
Skink
Somrak
Ashes Of Nothing
Bernarda Fink
SEDMINA
Zaria
DPek
d-fact
Ansambel Zlindra & Kalamari
Pridigarji
Angel Anx
Hic Et Nunc
HIrAM
Oknai
Lacni Franz
Pleroma
TRUS!
P.A.R.A.
Blu.Sine
Hexenbrutal
Bojler
Mario Marzidovšek
Alexander Madness
Kripl
Quartissimo feat Martina Majerle
Dubzilla
Lene Kosti
Stres DA
Anonimni Alkoholiki
Samomor
Uho za Oko
Motorfire
FrozenchilD
krokar
Valuk
Baka Yaro
As Winter Falls
Benefactor
Mr. VonTone
Zvier
FEROCIOUS MIND
Acoustics Of Silence
Mor Zaboth
Dan-D
Mrtva Gosa
Noctiferia
Niet
Avven
Red Five Point Star
Smargroth
With Engine Heart
Elvis Jackson
Neurotech
Nephrolith
Aschmicrosa
Oko
dethrone the corrupted
Anžej Dežan
Otroci Socializma
Low Value
Extreme Smoke 57
Puppetz
300,000 V.K.
Via Ofenziva
Interceptor
Hellcrawler
Pankrti
Ben Dolic
JK Soul
Nightwave
neuroaxis
Kingston
Hellcats
Žiga Murko
Yogurt
Perfect Strangers
Marko Brecelj
Martin Krpan
Generator
Before The Murder
Pomaranča
Leaf-fat
final approach
Predmestje
Chateau
Ater Era
Dweal
IAMDISEASE
Amateur God
The Morons
Penitenziagite
EightBomb
Snøgg
mario marzidovsek
Drek u pest
Srecna Mladina
Volodja Balžalorsky
Cvinger
Brezno
Sarcasm
Metalsteel
Curse Of Instinct
Sweet Sorrow
Volodja Balzalorsky
Extreme Smoke
12
Sons